CERTIFIKOVANÝ PARTNER POHODA

PAMICA 2016

PERSONALISTIKA A MZDY

Se systémem PAMICA dostanete profesionální nástroj pro evidenci kompletních personálních údajů o Vašich zaměstnancích, pracovních poměrech a mzdách. Ať už své účetnictví spravujete v ekonomickém systému POHODA, jiném systému, nebo třeba samostatně, PAMICA Vám pomůže. Třeba se zpracováním mezd na zakázku a to rovnou pro neomezený počet firem (kromě základní varianty PAMICA Mini). PAMICU oceňují živnostníci, podnikatelé i společnosti, které při zpracování mezd využívají složitějších mzdových postupů - nerovnoměrný rozvrh pracovní doby, souběhy prac. poměrů, členění nákladů atd.

PŘEHLEDNÉ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Uživatelské rozhraní programu PAMICA bylo navrženo s ohledem na jeho dlouhodobé využívání. Práce v programu je rychlá a intuitivní. Díky té nejlepší logice se v programu neztratí ani začínající uživatel.

Personalistika je s programem PAMICA hračkaPersonalistika je s programem PAMICA hračka
Pohled do agendy Pracovní místaPohled do agendy Pracovní místa
Evidence pracovních poměrůEvidence pracovních poměrů

VYBERE SI OPRAVDU KAŽDÝ

Systém PAMICA se rozděluje na dvě základní řady - PAMICA MDB a PAMICA SQL. Každá z těchto řad se pak dále dělí do několika variant především podle toho, pro kolik zaměstnanců je v ní možné zpracovávat mzdy.

  • PAMICA MDB

    Nejoblíbenější řada programu PAMICA založená na technologii file-server.
  • PAMICA SQL

    Řada PAMICA SQL obsahuje funkce srovnatelné s řadou MDB, navíc je založena na technologii klient-server a podporuje funkci sledování historie změn záznamů.
Srovnání variant PAMICA

SROVNÁNÍ VARIANT

Šipka

ODBORNOU INSTALACI PROVEDU ZDARMA

Pokud si ode mně zakoupíte licenci programu PAMICA právě nyní, dám Vám k ní dárek zdarma.
Provedu za Vás zdarma odbornou instalaci programu na Váš počítač a také jeho základní nastavení.