CERTIFIKOVANÝ PARTNER POHODA

POHODA 2016

EKONOMICKÝ SYSTÉM

Ekonomický systém POHODA můžete použít ať už pracujete s účetnictvím nebo daňovou evidencí. Ovládání programu je uživatelsky přívětivé a intuitivní, což ocení zejména začínající uživatelé, kteří se při práci v účetním programu prostě neztratí. Díky širokému množství variant můžete svojí POHODU neustále rozšiřovat a její funkce přizpůsobovat svým požadavkům. Pokud právě teď začínáte a zvolíte si nejlevnější variantu, nemusíte mít strach, že byste za rok, až se Vám podnikání rozjede, museli kupovat jiný software. Ke svojí POHODĚ si jen dokoupíte upgrade na vyšší verzi.

PŘEHLEDNÉ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Uživatelské rozhraní programu POHODA bylo navrženo s ohledem na jeho dlouhodobé využívání. Práce v programu je rychlá a intuitivní. Díky té nejlepší logice se v programu neztratí ani začínající uživatel.

Informační plocha programu POHODAInformační plocha programu POHODA
Pohled do agendy AdresářPohled do agendy Adresář
Skladová evidence - agenda ZásobySkladová evidence - agenda Zásoby

VYBERE SI OPRAVDU KAŽDÝ

Ekonomický systém POHODA se rozděluje na tři základní řady - POHODA MDB, POHODA SQL, POHODA E1. Každá z těchto řad se pak dále dělí do několika variant podle toho, jaké funkce obsahuje. Díky tomu máte na výběr z opravdu široké nabídky.

  • POHODA MDB

    Nejoblíbenější řada programu POHODA založená na technologii file-server.
  • POHODA SQL

    Řada POHODA SQL obsahuje funkce srovnatelné s řadou MDB, navíc je založená na technologii klient-server a obsahuje rozšířená přístupová práva.
  • POHODA E1

    Prémiová řada POHODA E1 založená na technologii klient-server obsahuje nadstandardní funkce a rozšíření nejen přístupových práv, ale i dalších agend. Mezi ně patří například volitelné parametry pro uživatelské rozšíření agend, tvorbu vlastní agendy, dále pak rozšířené sklady, internetové obchody atd.
Srovnání variant POHODA

SROVNÁNÍ VARIANT

Šipka

ODBORNOU INSTALACI PROVEDU ZDARMA

Pokud si ode mně zakoupíte licenci programu POHODA právě nyní, dám Vám k ní dárek zdarma.
Provedu za Vás zdarma odbornou instalaci programu na Váš počítač a také jeho základní nastavení.